Security

MODERNA DROŠĪBAS SISTĒMA!

Zipato sniedz Jums jaunās paaudzes mājas drošību un aizsardzību.

 

  Vienmēr pieslēgts centrālai signalizācijas stacijai, ar advancētas attālinātās kontroles un automatizācijas iespēju Zipato ir gudrākais un drošākais veids, kā aizsargāt Jūsu mājas no ielaušanās, ugunsgrēka, ūdens un gāzes noplūdes un citiem nevēlamiem negadījumiem. Ar Zipato Jūs varat pilnībā kontrolēt Jūsu mājās, pat Jūsu prombūtnes laikā.


drosiba-01

Oglekļa monoksīda kontrole
  Zipato var palīdzēt aizsargāt Jūs no šīs gāzes, kurai nav ne krāsas, ne smaržas.
Dūmu un temperatūras detektori
   Zipato uzraudzētie ugunsgrēka/temperatūras detektori brīdina Jūs un ļauj Zipato paziņot par konstatēto ugunsgrēku Ugunsdzēsības dienestam jebkurā laikā
Ielaušanās kontole
  Durvju/logu sensori un kustības detektori Jūsu mājās tiek uzraudzīti 24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā
Stikla laušanas detektori
  Stikla laušanas detektori var konstatēt vairākumu stikla laušanas veidus līdz pat 8m attālumā.
Ūdens/plūdu detektori
  Laicīgi brīdinot par ūdens noplūdi, ADT var palīdzēt Jums izvairīties no būtiskiem ūdens noplūdes rezultātā radītiem zaudējumiem.

Drošības pārraudzīšana 24/7

Programma Zipato serverī pārrauga Jūsu zipato tīklu un nekavējoties brīdina Jūs par ielaušanos, ugunsgrēku, gāzes noplūdi, veselības stāvokli un apkārtējās vides apstākļiem.

Diennakts pārraudzīšana
Pārraugiet Jūsu mājas 24/7, pasargājot no ielaušanās, ugunsgrēka un oglekļa monoksīda.


zipato_mobile_home_security_43

Drošības automatizācija

Uzstādiet Jūsu mājas uz autopilota
   Noregulējiet apgaismojumu un ēnas atbilstoši ierastajam, lai šķistu, ka esat mājās, pat ja esat prom. Jūs varat pat ieslēgt/izslēgt TV, lai būtu pārliecinošāk, lai atvairītu iespējamo zagli.

Ieejas kontrole
  Apskatiet, kurš ir pie Jūsu ieejas durvīm un attālināti aizslēdziet/atveriet ieejas durvis, izmantojot internetu, tālruni vai mājas skārienjūtīgo paneli. Ziniet, kurš ir tikko ienācis Jūsu mājās caur situācijas teksta, video vai foto ziņu. Jūs varat pārvaldīt piekļuvi , izmantojot lietotājparoļu sistēmu, kas ir īpaši ērti, ja pie Jums strādā aukle, uzkopēja vai cits mājas personāls.

Video novērošana
   Jūs varat kontrolēt situāciju Jūsu mājās un darbā ar attālināto piekļuvi video kamerām reālā laika režīmē. Izmantojot mobilo telefonu vai datoru, kas ir aprīkots ar internetu, apskatiet video ierakstus pirms un pēc ārkārtas situācijas. Jūs varat izmantot nakts redzamības kameras un augstas izšķirtspējas kameras, lai kontrolētu situāciju naktī un iegūtu izcilas kvalitātes fotoattēlus.