security and automation

DROŠĪBA UN AUTOMATIZĀCIJA KATRĀ MĀJĀ

   Zipato ir interaktīva drošības un automatizācijas sistēma, kas balstīta uz mākoņtehnoloģijām. Jūs varat kontrolēt, pielāgot un automatizēt visas energopatēriņa iekārtas jūsu mājā, skatīties video tiešraidi no mājām un saņemt tūlītējus brīdinājumus par jebkuru drošības jautājumu.

   Zipato ir gudrākais veids, lai aizsargātu jūsu māju, padarītu to energoefektīvāku un drošāku.

zipato all in one home security and automation syystem_new

VISS VIENĀ - DROŠĪBAS SISTĒMA, ENERĢIJAS AVOTU PĀRVALDĪBA UN MĀJAS AUTOMOTIZĒŠANA

   Tas ir nākamās paaudzes drošības risinājums Jūsu mājai un ģimenei, nodrošinot Jūs ar plašu uzraudzības un brīdināšanas pakalpojumiem ugunsgrēka, ielaušanās, plūdu vai gāzes noplūdes gadījumā, kā arī bērnu un vecāku aprūpes risinājums.

  Papildus šiem drošības risinājumiem, Zipato ļaus jums ietaupīt enerģiju, pārraugot savu enerģijas patēriņu un ļaujot attālināti kontrolēt un automatizēt apgaismojumu, temperatūru un visas citas energopatēriņa ierīces Jūsu mājās. Lietotāja ziņojumi un brīdinājumi palīdzēs Jums izprast, kā Jūs tērējat enerģiju un apturēt tās nevēlamu patēriņu.

   Šāda augsta līmeņa drošības un energoefektivitātes kontrole kopā ar iespēju pilnībā kontrolēt un automatizēt Jūsu īpašumu, izmantojot internetu vai mobilo telefonu, padarīs Jūsu sadzīvi daudz ērtāku un sniegs Jums mieru, Jūsu prombūtnes laikā.