z12

KOMFORTS

Pilnvērtīgs komforts Jums un visai Jūsu ģimenei!

 

   Ar Zipato Jūs varat attālināti kontrolēt un automatizēt apgaismojumu, apkuri, gaisa kondicionēšanu, žalūzijas, sadzīves tehniku, aizkarus, apūdeņošanas sistēmu, mājas izklaides sistēmu – faktiski, gandrīz visu, kas atrodas Jūsu mājās. Jūs varat viegli automatizēt Jūsu māju, lai ieekonomētu enerģijas patēriņu un justos daudz ērtāk.


Zipato principi

Pieslēgt visu

  Zipato pieslēdz un atvieglo visu tehnoloģiju lietošanu Jūsu mājās, piedāvājot pilnvērtīgu dzīvesveidu ar komfortu un ērtībām. Tas izslēdz nepieciešamību pārvietoties no vienas istabas uz otru, lai noregulētu aizkarus, apgaismojumu, temperatūru un audio/video komponentus.

Pilnīga kontrole jebkurā vietā un jebkurā laikā

   Jūs varat pilnīgi kontrolēt visu, izmantojot krāsaino skārienjūtīgo planšeti, Internetu vai mobilo telefonu, vai darot to manuāli, neatkarīgi no tā, kur Jūs atrodaties.

Viegla programmēšana

   Automatizējiet visu, ko Jūs vēlaties redzēt savās mājās ar mūsu vienkāršā un saprotamā automatizēšanas rīka palīdzību. Uzstādiet Jūsu pašu noteikumus, grafikus, nosacījumus un gūstiet prieku no programmēšanas intuitīvās puzles veidā uz Jūsu ekrāna.


Scenāriji

Noregulējiet visu, kas atrodas Jūsu mājās, tikai nospiežot vienu pogu.

 Apvienojiet vairākas komandas vienā, lai Jūs varētu radīt konkrētu noskaņu vai atmosfēru, nospiežot vienu pogu. Piemēram, “Laipni lūgti mājās” scenārijs var radīt konkrētu atmosfēru ar vakara apgaismojumu, grīdas apsildīšanu, mūzikas pavadījumu un žalūzijām, kas ir noregulētas atbilstoši Jūsu vēlmēm. Savienojiet šo scenāriju ar “Signalizācijas atslēgšanas” scenāriju un noregulēt to uz laiku, piemēram, no plkst. 5.00-9.00 vakarā, un Jums pat nevajag nospiest pogu, kad Jūs atnākat mājās.

 

Grafiki un taimeri

Izmantojiet paplašināto plānotāju, lai tas domātu un darītu visu Jūsu vietā.

   Komandu secību var viegli programmēt, izmantojot taimera funkciju. Jūs varat izlemt, kad šiem notikumiem jānotiek. „Vakara apgaismojuma” gadījumā mājas taimeris var nolaist žalūzijas, noregulēt grīdas apsildīšanu un ieslēgt dārza un ieejas apgaismojumu. Šo taimeri Jūs varat noregulēt, lai tas darbotos, piemēram, plkst.4.30 vakarā ziemas laikā un plkst. 7 vakarā vasaras laikā, vai arī vienkārši noregulējiet taimeri uz noteikto laiku līdz saulrietam un tādā veidā taimeris automātiski pielāgosies katram gadalaikam.


Klimata kontrole

Vieglākais veids, kā ietaupīt enerģiju un justies ērti.

   Neatkarīgi no tā, vai Jūs lietojat skārienjutīgo planšeti, web interfeisu vai mobilo telefonu, Zipato ļaus Jums viegli un advancēti kontrolēt apkuri, kondicionieri un mitrumu katrā istabā Jūsu mājās.


 + daudz citas lieliskas funkcijas!

Gudrāka drošības automatizācija

Automatizējiet Jūsu māju pret ļaundariem laikā, kad māja ir tukša.

conf-1_r2_c1  Ar Zipato mājas drošība un automatizācija ir integrēta vienā sistēmā, padarot māju gudrāku. Piemēram, ja dārzā ir kustība, ārējais apgaismojums var ieslēgties, un brīdinājuma paziņojums parādās uz ārdurvju skaļruņa, vai arī Atvaļinājuma režīma gadījumā apgaismojums, TV un radio var ieslēgties dažādos, bet līdzīgos laikos ikdienu, kopējot Jūsu parasto izmantošanu tā, lai šķistu, ka Jūs esat mājās pat tad, kad esat prom.

Žalūzijas, slēģi, aizvirtņi, logu aizklāji, aizkari u.c.

Kontrolējiet tos attālināti, uzstādiet grafiku vai programmējiet tos tā, lai tie darbotos, atkarīgā no laikapstākļiem.

conf-2_r2_c1  Ar Zipato palīdzību kontrolējiet žalūzijas, lapeni, slēģus, aizvirtņus, logu aizklājus un daudz ko citu. Pievienojiet šo ierīču kontroli taimeriem pilnīgai automatizācijai. Savienojiet taimerus ar laiku pirms un pēc saullēkta/saulrieta, lai izvairītos no nevajadzīgas apsildīšanas vai kondicionēšanas un enerģijas taupīšanas nolūkā.

Apūdeņošana

Modernākā apūdeņošanas programma tirgū

  Ļaujiet Zipato pilnībā pārvaldīt Jūsu dārza apūdeņošanas prasības. Vairākas apūdeņošanas zonas tiek konfigurētas un katrai no tām ir unikāli uzstādījumi, kas ļaus vispusīgi kontrolēt Jūsu dārzu, atkarībā no apkārtējās vides apstākļiem.

Virtuālā meteoroloģiskā stacija

“Laikapstākļi” Jūsu rokās

   Zipato arī var sniegt informāciju par laikapstākļiem, piemēram, pašreizējo temperatūru, prognozi, barometra spiedienu, vēja stiprumu, spilgtuma pakāpi un saules stāvokli. Jūs varat uzstādīt Jūsu noteikumus un režīmus, atkarībā no šīs meteoroloģiskās stacijas sniegtās informācijas.