heal

RŪPES PAR VESELĪBU

Vienmēr saziņā ar Jūsu vecākiem ģimenes locekļiem.

 

   Zipato sniedz neatkarību cilvēkiem, kuri ir pakļauti savainošanās un negadījumu riskam, kas var notikt mājās, it īpaši ar vecāka gada gājuma cilvēkiem. Šī sistēma arī sniedz lielāku brīvības sajūtu ģimenei un draugiem. Aprūpētājiem un tuviniekiem tiks mazināts uztraukums, zinot, ka viņi nekavējoties tiks informēti par negadījumu.


Aprūpētāju tīkls

Aprūpētāju tīkls

Vesela aprūpētāju grupa viena aprūpēja vietā nodrošina lielāku uzticamību un mieru

  Izmanojot dažādus sensorus un mobilās tehnoloģijas, Zipato var uzraudzīt visas tuvinieku darbības un sniedz informāciju un brīdina visu aprūpētāju grupu atbilstoši individuālai konfigurācijai. Šādā veidā ģimene sadala aprūpēšanas pienākumus starp brāļiem un māsām, bērniem, uzticamiem draugiem, algotiem profesionāļiem, kaimiņiem un citām personām, kuras ir iekļautas aprūpētāju tīklā. Tas ir ekonomiski efektīvāks un cienīgāks risinājums par aprūpētāja pastāvīgo klātbūtni.


Moderna brīdināšanas sistēma

   Atkarībā no sensora atrašanās vietas, ģimenes locekļi un citi pilnvaroti aprūpes darbinieki var saņemt brīdinājumus, kad ir novērojamas izmaiņas cilvēka ierastajā uzvedībā, piemēram, ja noteiktu laiku nav nekādas aktivitātes, kritiena gadījumā vai ja Jūsu tuvinieks vienkārši nospiež speciālo palīdzības pogu:

 

Esiet informēts par to, ja:

  • kāds pieceļas no gultas vai ja nepieceļas iepriekš noteiktajā laikā;
  • kāds bieži mostas nakts laikā un iet uz vannasistabu;
  • kāds ir aizgājis uz vannasistabu un nav iznācis ilgu laiku (paslīdējis vai nokritis);
  • kāds pārvietojas pa māju vai atrodas vienā vietā;
  • ir atvēris ledusskapi, lai paēstu, vai aptieciņu, lai paņemtu medikamentus;
  • ūdens detektors paziņos, ja vanna vai tualete ir pārplūdusi;
  • attālināti kontrolējiet temperatūras sensoru, lai nodrošinātu, ka apkure vai gaisa kondicionieris ir noregulēts pareizi.

ZIPATO PRIEKŠROCĪBAS

Pilnībā noregulējama sistēma
Ģimenes izvēlas, ko tām ir nepieciešams kontrolēt, kā saņemt informāciju un kam jānosūta brīdinājumi.

Ziņojumi par aktivitātēm
Tiešsaistes interneta ziņojumi sniegs Jums detalizētu pārskatu par visām Jūsu tuvinieku aktivitātēm, tādā veidā palīdzot Jums uzzināt par viņu iespējamām veselības problēmām.

Video pārraide
Jūs varat izmantot video reālā laika režīmā , lai pārbaudītu Jūsu tuviniekus gadījumā, ja saņemat brīdinājumu. Jūs arī varat noregulēt Zipato tā, lai automātiski saņemtu attēlu vai video klipu ārkārtas brīdināšanas gadījumā.

Drošība un brīdināšana
Laicīgi saņemiet brīdinājumus par ūdens noplūdi. Lai izvairītos no ievērojamiem zaudējumiem ūdens noplūdes rezultātā, Zipato var paziņot Jums par ārkārtas situāciju, piemēram, ugunsgrēku, ielaušanos, gāzes noplūdi vai bīstami zemu temperatūru Jūsu mājās.

Rezerves mobilais pieslēgums
Zipato savstarpēji mijiedarbojas ar centrālo serveri, izmantojot uzticamu mobilo pieslēgumu, tādēļ Jums nav nepieciešama tradicionāla stacionārā telefona līnija.