z2ENERĢIJAS AVOTU PĀRVALDĪBA

Zipato ļauj Jums saprast, kā Jūs tērējat elektroenerģiju un sniedz Jums iespēju apturēt tās nevēlamu patēriņu.

 

  Mūsu intelektuālās kontroles tehnoloģijas ļauj Jums kontrolēt un samazināt gudrās mājas elektroierīču enerģijas patēriņu, saglabāt resursus un ietaupīt naudas līdzekļus, nekaitējot Jūsu komfortam un ērtībām.


Samaziniet Jūsu enerģijas izmaksas

Noskaidrojiet un likvidējiet pārlieku lielas enerģijas patērēšanas vietas.

Pārvaldiet Jūsu aprīkojumu

Kontrolējiet aprīkojuma darbību un saņemiet brīdinājumus par bojājumiem.

Kontrolējiet apkuri, ventilāciju, gaisa kondicionēšanu un apgaismojumu

Kontrolējiet apkuri un gaisa kondicionēšanu, izmantojot Jūsu datoru vai viedtālruni.


zipato_energy_monitoring

ELEKTROENERĢIJAS KONTROLE

Zipato ļauj precīzi noteikt, cik daudz elektrības tiek lietots visā Jūsu mājā vai ko patērē katra ierīce – tagad un tūlīt, izmantojot internetu vai mobilo tālruni.

   Elektronenerģijas kontrole Jūsu mājā pārsteigs Jūs ar to, ka ļaus saprast, cik daudz tā tiek pārtērēta, piemēram, kad dažas ierīces nav izslēgtas. Saprotot, cik daudz elektroenerģijas patērē vai pārtērē Jūsu mājā, Jūs varēsiet ekonomēt gan elektroenerģiju, gan naudu. Pētījumi rāda, ka lietotāji ieekonomē līdz pat 20% no savām ikmēneša elektrības izmaksām.


Attālināti pārvaldiet un kontrolējiet

visu mājās esošo elektroniku, izmantojot Jūsu viedtālruni, lai izvairītos to elektroenerģijas nevajadzīga patēriņa.

Analīze un salīdzināšana

Zipato sniegs Jums detalizētus vēsturiskus ziņojumus un statistiku par Jūsu elektroenerģijas patēriņu, lai Jūs varētu tos izanalizēt un pat salīdzināt ar vidējo patēriņu.

 

Izmaksu paredzamība
Zipato parādīs Jums, cik izmaksās Jums elektrības patēriņš katru dienu un mēnesi, ja vien Jūs neveiksiet kādas izmaiņas.

 

Paziņojumi reālā laika režīmā
Zipato drīz vien fiksēs Jūsu vidējo elektroenerģijas patēriņu dažādos laika periodos, un ja tas pēkšņi rādītāji pārsniegs vidējo, Jūs saņemsiet ziņu, ka kaut kas ir paliecis ieslēgts, piemēram, spuldzīte vai elektroierīce, gaidīšanas režīmā.

Kad Jūs izejat no mājām

Sistēma parādīs Jums precīzi, cik daudz elektrības Jūs tērēsiet pat tad, kad neatrodoties mājās. Tā var brīdināt Jūs, ja tiks pārsniegts Jūsu vidējais patēriņš. Tā var automātiski izslēgt TV tā vietā, lai atstātu to ieslēgtu gaidīšanas režīmā.

 

Kad Jūs ejat gulēt

Tas parādīs Jums, cik daudz naudas Jūs iztērēsiet, kamēr guļat. Tā var Jūs brīdināt, ja tas pārsniedz vidējo patēriņu naktī. Jūs varat ieekonomēt līdzekļus, izslēdzot vienu vai divas ierīces, kas tik un tā Jums nebūs nepieciešamas, kamēr Jūs gulēsiet.


Zipato_mobile-3

Zipato gudrais termostats

Zipato var palīdzēt Jums ieekonomēt enerģiju, radot ideālus temperatūras apstākļus Jūsu mājās.

  Ideālajam termostatam jābūt neredzamam. Nekādām ierīcēm nevajadzētu būt uz sienas. Sistēma regulējas viegli, lai automātiski uzturētu ideālo temperatūru, pēc iespējas mazāk tērējot elektroenerģiju.

Vairāku istabu režīms. Jūs varat regulēt temperatūru katrā istabā atsevišķi ar Jūsu viedtālruņa palīdzību. Zipato ļaus Jums noregulēt ierīču individuālo režīmu katrai telpai atsevišķi, piemēram, izslēdziet elektrosildītāju dzīvojamā istabā, savukārt ieslēdziet to bērnu istabā. Zipato var to izdarīt arī automātiski pat, ja bērnu istabā kādu laiku neviena nav.

Attālinātā kontrole. Cik bieži Jūs, ierodoties mājās, esat vēlējušies, lai kāds ieslēgtu apkuri pirms Jūsu ierašanās? Zipato to var izdarīt. Jūs var noregulēt apkures un kondicionēšanas sistēmu no jebkuras pasaules vietas, izmantojot savu viedtālruni.

Plānošanas programma. Zipato automātiska programmēšana apkures un kondicionēšanas aktivizēšanai ir ļoti vienkārša un intuitīvi saprotam. Jūs varat to izdarīt tiešsaistē caur interneta pārlūku, izmantojot peli un tastatūru. Jūs varat noregulēt temperatūras režīmus (piemēram, Komforts, Ekonomiskais, Miegs u.c.), un vēlāk aktivizēt šos režīmus, nospiežot vienu pogu.